[]

Lefkoşa'ya uçak bileti ne zaman alayım?

mayıs sonu-haziran başı için gidiş dönüş seyahatim mevcut. gidiş çarşamba, dönüş ise pazar günü.

Geçen gün Pegasus kampanya yapmış Kıbrıs hattına, gidiş günümü kapsıyor ancak dönüşü kapsamıyor diye sadece gidişi aldım. (kişi başı 170 tl civarına)

dönüşler ise çok pahalı. 300 tl, 2 kişi olduğumuz için sadece dönüş bileti 600 TL'ye geliyor.

yeni bir kampanya vs beklesem mi? yoksa tarih yaklaştıkça daha pahalı olma ihtimalini düşünerek alsam mı şimdi? dönüş pazar günü olduğundan kampanya harici uygun fiyat zor gibi düşünüyorum. Ne dersiniz?

 
Ankaradan iki hafta sonrasi icin gidis donus 300e almistim. Bence bekleyin.


  • hepbiarayisicinde  (25.02.19 21:46:31) 
haziran başı bayrama denk geliyo. bayramdan önce dönecekseniz ramazan kampanyası yaparlar. ama bayram tarihine kesinlikle kampanya olmaz. ona göre alın biletinizi =)


  • spirit crusher  (25.02.19 22:02:58) 
2 Haziran Pazar günü olacak dönüş. bayram öncesi.
biraz daha bekleyeyim o zaman

  • han20  (25.02.19 22:27:54) 
Her ayın ilk Perşembe si Pegasus un indirimli uçuşlarına bakın.


  • rakidabalikolsa  (25.02.19 23:02:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.