[]

Bebekte yarik dudak

Selamlar,

Kuzenimin esi 7 aylik hamile. Bebekte yarik dudak gorulmus ultrasonda. Once iki tarafta da gorulurken sonra sadece tek bir tarafta gordugunu soylemis doktor. Damakta olup olmadigi doguma kadar gorulemiyormus sanirim. Bu konuda bir tecrubesi olan var mi dogum sonrasinda yasanacak seyler ile ilgili. Saniyorum bir dizi ameliyat gecirmesi gerekecek bebegin. Farkli anomaliler de gorulebiliyor mu mesela? Izmir'deler ama Istanbul'da falan tavsiye edebileceginiz doktor varsa onlari da alabilirim.

Cok tesekkurler.

 
Benim arkadaşımın bebeğinde de vardı. Babasında da. Genetik olsa gerek. Babası yıllar önce ameliyat oldu. Bebek de 2,5 ayken Ankara'da Hacettepe’de Figen Hanım’a ameliyat oldu. Bebeğin 4 kg üstü olması gerekiyormuş. Şimdi herhangi bir sorun yaşamıyor. Düzeldi.


  • cemallamec  (25.02.19 22:48:04) 
Artı bu ameliyat ilk dört ayda yapılıyormuş


  • cemallamec  (25.02.19 22:51:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.