[]

izmir-selçuk trenle gitmek.

tcdd'nin sitesinden izmir(Basmane)-selçuk seçiyorum fakat sefer bulunamamaktadır diyor. istasyon bilgisine baktığımda selçuktan trenlerin geçtiğini görebiliyorum. Acaba internetten mi bilet alınmıyor, nasıl yapacağız ? saatinde gitsek hemen alıp binilir mi ?
 
Saatinde gidip binebilirsiniz


  • westblack  (25.02.19 19:10:20) 
soruna tam cevap değil belki ama, selçuk'a izbanla da gidiliyor. tepeköy'e kadar izban'la gidip oradan aktarma yapıyorsun. izban'a bak istersen.


  • pati  (25.02.19 19:10:35) 
@pati biliyorum fakat izban kullanmak istemediğimden dolayı sordum, teşekkür ederim


  • biravekahve  (25.02.19 19:12:26) 
İstasyonda gişelerden alıyorsunuz. Gişeden bilet almadan trene binerseniz bildiğim kadarıyla iki katı ücret alınıyor. Koltuk numarası yok, yer bulan oturuyor. Haftasonları ayakta gitme ihtimaliniz var. Ama her durakta birileri indiği için muhtemelen oturursunuz.


  • hadi ya la  (25.02.19 19:13:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.