Diz ile ilgili uzmanlığı olan ortopedist uzmanı

Annemin kemoterapi döneminde yaşadığı bir sürü rahatsızlık oldu. Sonuncusu da dizleriyle alakalı olarak nüksetti. Yine aynı sebepten MR'a giremiyor kendisi, yani tam sebebini bulamıyor doktorlar ama kireçlenme olabilir dediler. Her ilacı kullanamıyor, midesi kemoterapide aldığı ilaçlardan dolayı çok hassas.
Kilo problemi vardı zaten, şimdi yürümesi merdiven çıkması da sorun olmaya başladı haliyle (doktor önermemiş) iyice hareketsizleşecek.

Doktorun harici olarak verdiği ilaca ek olarak ozon yağı aldım ben. Zararsız ve iyi geldiğini duyduğum için.

Doğru bir teşhis ve tedavi için iyi ve tecrübeli bir doktor arıyorum İstanbul'da. Babamın götürdüğü doktora pek güvenmedi kendisi, içi rahat değil anlayabiliyorum.

Sizin bildiğiniz iyi bir ortopedist var mı devlette ya da sgk geçen bir özel hastanede?

Seneler evvel ortopediste gitmiştim dizim için, Davut Yasmin idi adı. Eskiden Bölge hastanesindeydi şimdi nerede bilmiyorum ama çok iyi ve ilgili bir doktordur kendisi.

  • windows95  (25.02.19 17:22:56)