[]

çok kısa bi çeviri çok acil

"bigrock hesabıma şifresini bildiğim halde giriş yapamıyorum. şifremi unuttum bölümünden mail adresime mail istiyorum. gelen mailde bu adres kayıtlı değildir diyor. Yeniden bu mail ile üye olmak istediğimde ise bu mail kayıtlı uyarısı yapıyor. Hesabıma ve domainlerime erişemiyorum"

çok acil rica ediyorum, halletikten sonra ücret isteyene ücrette gönderirim


 
I can't log in to my bigrock account although I know my password. I asked for a password reset however the incoming mail says "this address is not registered". When I try to subscribe to a new account, it says that "this email is registered". I can't access my account or my domains. Your urgent assistance will be highly appreciated.


  • tiny penny  (25.02.19 13:18:12) 
I can't login to my Bigrock account even though I use the correct login details and password. When I try to request a new password using I forgot my password section, I receive an email saying this email adress is not registered. But when I try to make a new account using that same email adress, it says this email is already registered. As a result of this, I can't access my account and my domains.


  • Haldamir  (25.02.19 13:18:48) 
çok teşekkürler


  • tamamhosdiyonda  (25.02.19 20:55:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.