Sıfır araba önerisi?

Merhaba
2018 model sıfır araç bakıyorum, ötv indirimi bitene kadar almam gerekiyor.
Otomatik vitesli, benzinli, her gün şehir içi kullanılacağından aşırı yakıt tüketmeyen, park kolaylığı açısından nispeten küçük bir araç istiyorum. Donanım olarak sürücü ve ön yolcu koltuk ısıtması istiyorum. Fiyat bmw 1 mercedes a fiyatlarının altında olmalı (<170k tl diyelim)
Çok fiyat araştıramadım fakat görünüm olarak vw polo, citroen c3 aircross, ford fiesta, renault captur, vw troc hoşuma gitti.
Sizce ne almalı?

Alfa romeo giulietta’nın kampanyalı sıfır satış fiyatı 140.000 TL

1.4 litrelik benzinli motoru 170 beygir, otomatik. Üste 23.250 liraya lüks spor paketini alabilirsin.

Elden çıkarmak gerektiğinde bir polo, fiesta kadar çabuk satılmaz ama araba çok güzel.
  • (s)AINT  (24.02.19 22:31:52)
smart forfour

bir süredir bu araçla ilgileniyorum ve araca resmen aşık oldum
  • avarel dalton  (24.02.19 22:35:52)
seat leon.

  • lata  (24.02.19 22:39:09)
Audi q2

  • gatherer  (24.02.19 23:06:23)
www.inallar.com.tr

hem para. cebinde kalır hem de kral arabaya binersin.......

ayrıca fiyatı ciddi anlamda fırsat.
al kaçırma derim.....
  • 2 tostos turan  (24.02.19 23:31:03)
illa benzin olsun diyorsan da bu var

www.inallar.com.tr
  • 2 tostos turan  (24.02.19 23:31:50)
Alfa rome, smart vb alma bence. Geri satması dert olur. Bütçe yeterliyse leon veya astra hb. Eğer daha ucuz bir şey aranıyorsa polo veya fiesta.

  • the coon  (25.02.19 00:23:44)
yerinde olsam fiesta’dan başka bir tercih düşünmezdim. her açıdan b sınıfının lideridir.

  • iwasbornonamountainside  (25.02.19 00:26:18)