hangi şarkıyı siz yazmış olmak isterdiniz?

ben the drugs don't work ve somewhere only we know diyerek açıyorum

I just had sex - the lonely island ft. akon ve who said we're wack yine the lonely island

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.02.19 22:06:38 ~ 22:07:19)
oomph - alles aus liebe

eski sevgilimi inanılmaz özleyip gece gündüz ağladığım dönemlerde aklımdan her ne geçtiyse harfiyen dero gardaşım yazmış. çok isterdim "bu şarkının sözlerini ben yazdım, bu benim eserim" diyebilmeyi. çünkü hissettiğim ama bu kadar kısa ve öz bir şekilde kelimelere dökemediğim bir şeydi.

ergen gibi neue deutsche härte sapığı olmamın bir nedeni de bu: 10 şarkıdan 9'u "ulan bunu ben yazabilmeliymişim" dedirtiyor, adeta "dostoyevski bu romanında beni anlatmış" hissiyatı uyandırıyor.

(fun fact: anam başörtülü, namazında niyazında kadın. alles aus liebe ve du riechst so gut'u çok seviyor jsfjsj, hatta ben aradığımda zil sesi olarak du riechst so gut çalıyodu eski telefonunda ahaha)
  • der meister  (24.02.19 22:11:08)
Unutmamalı-Tarkan

  • (s)AINT  (24.02.19 22:15:24)
morrissey - let me kiss you

  • dont eat me  (24.02.19 22:36:39)
Eagles - Hotel California
Mazlum Çimen - Feryad-ı İsyanım

iki defa oy kullandım ama olsun o kadar.
  • avarel dalton  (24.02.19 22:39:43)
ASAP Rocky - Been Around The World

Eski sevgili yok, aşk yok. Yeni yaptırdığın saç, ojen, rujun umrumda değil. Takılıyorum kafama göre şarkısı. Temiz kafa.
  • eazy  (24.02.19 22:41:29)
ne me quitte pas
layla-clapton
iz bırakanlar unutulmaz
hurt-johnny cash
  • panamera  (24.02.19 22:44:57)
King Crimson - Epitaph
Tim Buckley - Phantasmagoria in Two
The Smiths - Last Night I Dreamt That Somebody Loved Me
Büyük Ev Ablukada - Evren Bozması
  • landho  (25.02.19 09:57:53)