[]

Kontrast fotoğraf

Bunun ne olduğunu tam olarak anlatamamış bir hocamız var ama bizden kontrast fotoğraf istiyor 1-2 tane fotoğraf götürdüm bunlar olmaz dedi sürekli aynı şeyi söylüyor bir çadır düşün çadıra gölge vurmuş insanlar karanlık ama çadır aydınlık vs. sürekli bunu söylüyor ben de işi tam olarak çözemedim. iş de önemli bir şey vize projesi vizeyi bu gibi fotoğraflar çekerek atlatıcam. aktif fotoğraf pasif fotoğraf bunları çektim. ancak ritm fotoğraf ve kontrast fotoğrafı çözemedim, siz sözlük kullancılarından istediğim bu iki fotoğraf çeşidine o kadar da profesyonel olmayacak şekilde örnek sunabilir misiniz? teşekkürler..
 
  • suicides underground  (27.03.10 01:43:56) 
acaba negatif alandan mı bahsetmeye çalışıyor?
www.layersmagazine.com
bu manada yani... bilmem belki bir fikir verir.
  • kediebesi  (27.03.10 12:43:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.