[]

İstanbul'da hangi semt?

1 haftalığına İstanbul'a gideceğiz. Turistik yerlere yakın olan, ulaşımın kolay olduğu, airbnb'nin pahalı olmayacağı hangi semtleri tavsiye edersiniz? Kadıköy'de kalsak ulaşıma çok zaman harcar mıyız?
 
kadıköy acıbadem yıldızbakkal tarafları kadıköyde ulaşıma en yakın yer. marmaraya yakın, metrobüse yakın, vapura yakın. kiraları 1500den başlayıp sonsuza kadar gidiyor airbnb nasıl olur bilmem


  • nahtoderfahrung  (24.02.19 17:37:06 ~ 17:37:48) 
Airbnb yi trde pek begenmemistim, arkadaslarim icin bakmistim. Gereksiz pahali otellere gore.

Sultanahmet civarlarinda cok guzel oteller var, besiktas ve kadikoy icinde keza oyle.
Kadikoy’de kadikoyun icinde kalin, en kolay ulasim oyle olur, vapurla zirt diyegidersiniz her yere. Sultanahmet turistik yerlere yurume mesafesi zaten.
Besiktas ise otobusle giidlir sultanahmete filan ama etraf fena degil, csfeler barlar filan.
  • kuehles blondes  (24.02.19 17:41:50) 
@kuehles blondes, sağlık problemlerinden dolayı kendi yemeğimizi kendimiz yapmamız gerektiği için airbnb tercihimiz. Semt önerileri için teşekkürler.


  • kozmosta bir nokta  (24.02.19 17:48:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.