[]

sony vegas hk.

merhaba, 16gb ram, gtx 1080 ekran kartımız var fakat sony vegas üzerinde edit yaparken preview kısmında donuk frame alıyoruz. işlemci şuan hatırlayamadım en aşağı i5 yada i7 olması gerekiyor.

internetten bir çok yere baktım araştırdım bunun bilgisayar ile alakalı olabileceğini zannetmiyorum. ekstra bir bilgisi olan var mı kaçırdığımız bir yer mi var neden donuk frame alıyoruz önizleme yaparken? yani draft (quarter) yapsak bile aynı. değişen hiçbir şey olmuyor.

sony vegas pro 12 kullanıyoruz bu arada.

teşekkürler.

 
Programın onboard ekran kartıyla açılmadığına emin miyiz?


  • alwayschargeneverbend  (24.02.19 15:40:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.