ilaç fiyatları sabit değil mi ?

geçen avmde bir eczaneden ilaç kategorisinde bir vitamin aldım. piyasa fiyatından daha fazlaya sattıklarını fark ettim.

balık yağı, kozmetik vs tutturabildiğine satılıyor bu tamam ama ilaçta bunu yapabiliyor mu ?

receteli ise satamaz, recetesiz ise satabilir

  • wang  (24.02.19 15:53:56)
Eczacılık da aynı Bakkallık gibi işte. İstediği fiyatı koyuyor reçetesizlere.

  • beni sen öldürme  (24.02.19 16:12:58)
Vitaminler reçeteli ilaç kategorisinde değil(ilaç kategorisinde vitamin dediğiniz ne bilmiyorum). Balık yağı neyse, vitamin de o. İnternetten güvenilir bir siteden çok daha ucuza alabilirsiniz.

  • synesthesia  (24.02.19 16:26:09 ~ 16:28:33)
Geçenlerde aile bireylerinden birisinin diz rahatsızlığı için destek takviye edici ilaç baktım 175tl civarı aynı takviye gıda Hepsiburada da 100 TL civarı idi bu da böyle bir anımdır.

  • creedwar  (24.02.19 17:39:15)
onlar ilaç değil. o yüzden internetten rahatlıkla ve daha uyguna rahatlıkla satılıyor. ilaçta ise hele reçeteli ilaçta elleri kolları bağlı fiyat konusunda neyse o.

  • Wasking  (24.02.19 17:47:07 ~ 17:48:12)
reçetesiz ilaçları n11’den ya da internetteki eczane depolarından, son kullanma tarihini teyit ettikten sonra alıyorum. özellikle kremler ve besin takviyeleri.

  • violetsky  (24.02.19 18:57:16)