PC için gamepad önerisi X box one vs Logitech f710

hangisini önerirsiniz? ağırlıklı olarak platform ve witcher türevi ryo lar için kullanılacak. şu ara x box kontrolcüleri indirimde logitech f710 la aralarında 50 tl fark var. sanki x box one ninki daha mantıklı gibi geliyor emme bilemedim.

tabii ki xbox. yeni üretimlerde düzeltilmiş midir bilmiyorum (hiç sanmıyorum) ama logitech f710'un kablosuzu aşırı sorunluydu ben kullandığım zamanlar. internette de bunla ilgili şikayetler doluydu. kopma sorunu var kablosuzunda zehir eder her oyunu. her türlü xbox kolu yani hele daha ucuzsa düşünmeye bile gerek yok. sorunlu alete daha fazla para mı vericen bir de?

sözlükteki başlığında da bu tarz şikayetler dolu göreceğin üzere: eksisozluk.com
kısaca logitech f710 gördüğün yerde kaç aman ha para vereyim deme o boktan alete.
  • rotten head  (24.02.19 06:43:35 ~ 06:51:41)
pc de uzun süre f710 kullandım canavar gibiydi.
hem de ikinci el almıştım.
bi kere bile kopma vs yaşamadım.
  • rentts  (24.02.19 07:07:58)
xbox öne gamepad ele öyle güzel oturuyor ki bırakasın gelmez. 360 gamepad de var, o idare eder ergonomi konusunda.
win10 a bt ile bağlayabiliyorsun özelliğine bak alırken. birden fazla nesil var sanırım onlarda da

  • hasmetizm 2046  (24.02.19 09:15:30)
her türlü xbox one.
sorunlu bir f710 a denk gelirsen her şeyden soğutur.
ve bu sorunlu f710 lar az sayıda da değil.
risk almanın lüzumu yok.
  • Efoody  (24.02.19 09:23:52)