Enerji için pharmaton mu supradyn mi

Zinde olmak için hangisi?

Ikisi de idrarini sari yapmaktan baska bir ise yaramaz dostum. Keske bir hapla zinde olabilmek mumkun olsaydi. Uyku, zihin, kosy, gevseme, mutluluk ... var da var

  • tunaktunaktun  (23.02.19 23:58:21)
Kişisel disiplin. Hapla zinde olunmaz. Az uyu, egzersiz yap, erken kalk, düzenli yaşa, zinde olursun.

  • bos gezenin bos ustasi  (23.02.19 23:59:02)
Hiçbirisi. Böyle saçma sapan şeylere para vermeyin abi ya kaç kere attım genis kapsamlı makaleleri sayısını unuttum.

  • doxanikee  (24.02.19 00:05:04)
ikisininde hiç bir artısı yok yalan.

  • mikahakkinen  (24.02.19 00:07:18)
pharmaton daha iyi.

  • nuisance  (24.02.19 00:09:11)
Sabah erken kaklip duşla gune başlayıp saglam bir kahvaltı yaptın mi zindeligin ilk adımlarını atmış oluyorsun.

  • bulutumsu  (24.02.19 00:16:25)
pharmaton kolestrolü yükseltiyormuş.

  • late viper  (24.02.19 01:55:56)
Ikisi de işe yaramaz zinde olmak için. Spor yap, meditasyona basla, sağlıklı beslen, uykunu duzene sok veya uyarıcı hap kullan.

  • JohnOakley  (24.02.19 02:49:01)
şimdi işe yaramaz demek tam doğru olmaz. yarayabilir de.

bunların ikisi de vitamin mineral desteği. öyle hapı alayım, enerji dolayım gibi bir özellikleri yok. öyle bir işe yaramaz evet.

ama b12 eksiğiniz vardır, ne bileyim vücutta vitamin ve mineral eksiğiniz vardır, enerjisizliğiniz, yorgunluğunuz falan bunlardan kaynaklıdır, depoları doldurunca normal olmanız gereken hale gelirsiniz. o zaman işe yarar.

yani eksi değerlerde olan vücudunuzu normal değerlere getirmede yardımcı olur. ama zaten normal değerdeyseniz de artıya çıkarmaz.
  • kibritsuyu  (25.02.19 10:39:12)
Valla arkadaşım supradyn kullanmaya başladı, gözle görülür bir enerji hatta kendisinde iştah azaltma gibi etkileri oldu. Pek memnun.

  • mslny  (25.02.19 11:21:50)