[]

uzakta biriyle birlikte yapılabilecek aktiviteler?

Birlikte rabb.it üzerinden film izliyor, mmo oynuyor, video call yapıyoruz. Farklı ülkeler olduğu için 2 ayda bir görüşebiliyoruz. O yüzden uzaktayken daha farklı şeyler de yapmak istiyoruz. Tavsiyeleriniz nelerdir?

-gönül işi sorusu değil. aktivite tavsiyesi arıyorum.


 
Ayın bir gününü belirleyin ve o gün birbirinize mektup gönderin. Bununla birlikte, o ay birbirinize göndermediğiniz 1 de fotoğraf bastırın ve zarfa ekleyin.


  • aylakadam  (23.02.19 17:07:17) 
yani şöyle bi dusundum de zaten bir cok şey sohbet muhabbetin gelişiyle birlikte yapılıyordur mesela kıyafete ihtiyaci vardir hadi gel bi bakalım denilir sana spesifik olarak yemek yapmayı önerebilirim. asiri keyifli oluyor. aklıma gelirse editlerim burayi


  • fıytfıyt  (23.02.19 17:11:37) 
@fıytfıyt yok beraberken değil, uzaktayken zaman geçirmek için tavsiyeler arıyorum.


  • kozmosta bir nokta  (23.02.19 17:18:30) 
tamam yemek yapmak uzaktayken de yapılabilir biz yaptık cok da güzel oldu :) ayni yemeği yapmak konusunda karar verirsiniz ya da kek pasta size kalmış ve kameraları acar sanki birlikte yapmış gibi olursunuz biz yemek yemeği sevdiğimiz icin boyle seyler deniyoruz


  • fıytfıyt  (23.02.19 18:14:35 ~ 18:15:24) 
Aylakadam'in fikri cok hosuma gitti. Zaten yapilacak her seyi yapiyormussunuz. Ekstra teknolojik seylere ne gerek var. 2 ayda bir gorusuyormussunuz da...ben olsam akisina birakirdim.


  • nick konusunda kararsizim  (23.02.19 18:49:43) 
@nick konusunda kararsizim

yakında ben de başka bir ülkeye taşınacağım ve bu sefer arada 7-8 saat zaman farkı olacak. daha pahalı olacağı için bu kadar sık da görüşemeyeceğiz. aylakadam'ın fikrini de o zaman uygularız muhtemelen.
  • kozmosta bir nokta  (23.02.19 18:58:40) 
sexting.


  • mistikla  (23.02.19 19:50:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.