[]

Muadil sitelere olan yaklaşımınız nedir ?

Bir nevi herhangi bir sitenin çakmasını görüyor olsanız nasıl bir reaksiyon gösterirsiniz. Bu tabi birebir bi kopyacılıktan ziyade kendince farklı tatları olan ve o an için hizmet verebilecek tek site olması düşüncelerinize olumlu ya da olumsuz nasıl etkilerde bulunur. Sonuçta girişimcilik esastır.


wink ;)

 
bir sürü sözlük muadilinde takıldım çoğunun kullanıcı kalitesi ekşi sözlükten daha iyiydi. ekşinin tek avantajı ilki ve google da en tepede çıkması.


  • nahtoderfahrung  (23.02.19 15:50:49) 
ben tekelcilige karsiyim. muadillere saygi ile yaklasiyorum. olmasini dogru ve saglikli buluyorum. kullanici da tek bir kaynaktan beslenmek ve o kaynagin atletini giymemeli, zihniyetini kolelestirmemelidir.
daha acik ve esnek olmak en dogru harekettir.

  • Leonardo~Da~Vinci  (23.02.19 16:24:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.