Evlilik falan

Yaş 29 a geldi .Hala bekar bir erkeğim.İşim gücüm yerinde .Artık evlenmeliyim diyorum ama nedense hiç ciddi bir ilişkim hiç olmadı .Geçmişteki ilişkiler hep 5 6 aylık sonrası olmuyor nedense .. En uzunu 1 sene sürdü ..Görücü usulu düşünmeye başladım .Sizce napsak ?

Görücü usulü çok gelişti artık bir dene şansını.

  • runner  (23.02.19 13:30:50)
Bence bekle pnp.

  • stavro  (23.02.19 13:33:03)
Evlenmek için evlenmeyi düşünüyorsun anlaşılan...Aman diyim,hiç düşünme bile.Onun yerine kendine yatırım yap abi.Şunu da unutmayalım ki; evlilik toplum dayatmasıdır.

  • Varolus sancısı  (23.02.19 13:33:18)
yaş geldi diye evlenmek bana da pek anlamlı gelmedi ama illa evlenmek istiyorsan anneler kız bulma konusunda süper gerçekten, kesin bilgi :D ya da arkadaşlarına söyle seni biriyle tanıştırsınlar.

  • Mossy  (23.02.19 13:56:43 ~ 13:57:33)
evlenmek icin evlenirsen hata yaparsin.. erkek icin 29 da gec degil ayrica.29 da aniden evlenip mutsuz olacagina , dogru saglam iliskiyle 34 te evlenmek daha mantikli

  • bugun hava gunluk gureslik  (23.02.19 14:47:01)
Evlenmek icin evlenirsen o is olmaz. Bosanmalarda en yaygin yas 30 - 35. Iki yil sonra burada bosanma ile ilgili duyuru acacaksin. Bknz.gonus isleri duyurulari

  • Traveller  (23.02.19 15:10:41)
Evlenmek için erken bir yaş. En az 5-6 seneniz var. O arada bulursunuz kafanıza uyan birini. Stres yapıp acele etmeyin.

  • boyalı kuş  (23.02.19 15:25:01)
29 yaş ne ki ? Sevgili olsun bitsin evlenmek için evlenme. Kendine yazık edersin.

  • damla sakızlı dondurma  (23.02.19 15:31:57)
Bu işler kısmet. Bak Alişan'a tum ülke seferber oldu. 3.ude oldu, bence ruh ikizini buldu adam.

  • erkeğim  (23.02.19 16:44:42)
29 geç bir yaş değil, bence bekle biraz daha.

  • megalomaniac  (23.02.19 16:53:35)
Evlenmeyi kendin istiyosan iyi bi insan bulmaya çalış tabii. Bulduktan sonra nasıl bulduğunun bence önemi yok. Görücü usulü de olabilir, yolda karşılaşıp telefonunu aldığın biri de olabilir. Önemli olan iyi birini bulman.

Çevrendeki insanların telkinleriyle bu düşünceye vardıysan bence hızlı hareket etme.
  • (s)AINT  (23.02.19 19:26:46)
Neden 5-6 aylık ilişkilerinin bittiğini analiz edip düzeltmen lazım şahsi fikrimce.

  • roket adam  (24.02.19 17:31:05)