Shazam'in fayda etmedigi iki sarki

Radyo'da arka arkaya denk geldim spiker ikisinin de adini anons etmedi.
birinin sozlerinde

"altintoplar aciyor yine" (kadın vokal)

digerinde ise

"soyle soyle ne zaman kalbim saracak seni" (erkek vokal)

diye iki dize vardi. Google'da canimi yedim ama bulamadim.
Bir yardim etseniz ne guzel olur. Tesekkurler simdiden.

edit: tür olarak türkçe tango'ya benziyorlardı.

buradan cevap gelmezse diye bir fikir; bence spotify'daki tango albumlerine bakin. tango turk vol. 1 gibi albumler var. hem tatli seyler dinlemis olursunuz hem de denk gelebilirsiniz.

  • mula  (23.02.19 01:47:50)
O değil de, altıntoplar acıyor yine nedir yav? Yanlış anlamadığına emin misin?

  • beyteper canavari  (23.02.19 10:43:14)
dogru anladigima o kadar eminim ki. zaten ilk o dizeden soke olup dinlemeye devam ettim :)) sarkinin kaydindan anladigim kadariyla bayagi eski bir sarki ama

  • bulut yagmurcocuk  (23.02.19 17:12:47)
İncesaz bence grup

  • lost aci soyler  (23.02.19 20:05:43)
Kayıt eski demişsin pardon

  • lost aci soyler  (23.02.19 20:06:09)