Fenerbahce kume duser mi iddia orani?

selam gencolar,
Fener'in durumu malum, gitti gidiyor, bundan sonraki bazi maclari da Besiktas, Galatasaray, Basaksehir, Trabzonspor, Kasimpasa vs..
Simdi siz Iddia yonetimi olsaniz Fener'in küme dusmesine bahis acsaniz oranlariniz ne olurdu?
ikincisi, futbolu takip eden biri olarak hangi orana ne kadar para yatirirdiniz?
(not: baslik makara, goygoy, kavga icin degil, ciddi bir anket calismasi icin acildi, o yuzden ozellikle de kizmaya sinirlenmeye gelen fenerliler gelip baslik konusu disinda gereksiz agresyon yapmasin lutfen, fikri olan yazsin)

1. düşmeye 25 kalmaya 2.50 verirdim. ki bence düşmez.
2. 2.50 a 500 tl yatırır 25 orana 50 tl yatırırdım.

  • mikahakkinen  (22.02.19 20:11:57)
oran değil de yüzde olarak sorulsa daha iyi. düşmeye 25, kalmaya 2.5 oran veren bahis bürosu batar çünkü. tek bir olay için bahis oranı belirlemek mantıklı değil. bahis hacmini bilmiyoruz, sermayeyi bilmiyoruz vs... kalma oranı %90, düşme oranı %10.

ligde kalma oranı çoook düşük olacağı için riske girip de yüklü para yatırmam. düşmesi için küçük bir miktar oynayabilirim sürpriz olarak.

fener küme düşmez. "düşürmezler" demiyorum. "hakemler yardım eder, baronlar izin vermez" demiyorum. fenerbahçe kendisi düşmez. korkunç bir sezon geçiriyorlar ama düşme falan çok abartı. gördük işte, küme düşüyorlardı ne oldu, üst üste iki maç kazandılar.

ha şu an düşme hattıyla aralarında averaj farkı var ama bunun nedeni ankaragücü, rize ve erzurum üçlüsünün bu süreçte oldukça formda olması. bu takımlar (ve diğerleri) kalan haftalarda bu istikrarı sürdüremez. fener ise her zaman "üç maçta iki galibiyet" çıkarabilecek durumda.

fener düşmez. matematiksel olarak ihtimal olduğu için yine oran açılır tabii ama dediğim gibi yüzde olarak taş çatlasa %10 verilir.
  • der meister  (22.02.19 20:44:33)
Türkiye’de değil başka bir ülkede olsak net %50. Düşmeye kalmaya aynı oran derim. Belki kalma ihtimali bi tık fazla.
Lakin burası Türkiye. Fener düşmez. Kalmasına 1.50 falan verseler herkes malını mülkünü satıp basar.

  • shotcrete  (22.02.19 21:02:21)
düşme: 150.00 kalma: 1.25,

yatırılan para: düşme 50 tl, kalmaya yatırmam.
  • makarnavodka  (22.02.19 21:08:39)
fenerin mevcut durumda maç kazanması çok zor bunu görüyoruz. daha dün rezil bir yenilgiye daha imza attı. içeride bir nebze puan alabilme ihtimali olabilir ama ben kalan fikstürde deplasman maçlarından yalnızca kasımpaşa ve alanyaspor maçlarında 3 puan alabileceğini düşünüyorum. diğer alt sıradaki takımların performansı da büyük ölçüde belirleyici olacaktır.
beşiktaş maçından puan alamazsa fener %50 %50 olur ihtimaller.

  • ezkaza  (22.02.19 23:54:58)