[]

Birinin kedi köpek beslediğini sormadan nasıl anlarsınız?

yeni tanıştığınız ya da aynı ortamda bulunduğunuz ama tanımadığınız biri.

tabii ki yanında hayvanı yok.


 
kıyafete yapışmış tüyler, elindeki çizikler, etrafta başka hayvan varsa ona yaklaşım tarzı, tutuşu, sevişi, kedi köpek patilerinden montum pantolonum kirlenir diye düşünmemeleri


  • freebird5406_2  (22.02.19 20:00:57 ~ 20:12:40) 
Beş dakikadan fazla muhabbet edersen onlar kendileri anlatmaya başlar sşflşslld
Biz kuşçular konu açılmadan konuşmayız mesela :-)

  • windows95  (22.02.19 20:09:36) 
kısa ve basit bir hayvan hikayesi uyduracaksın.

-naber? şimdi buraya gelirken o kadar hoş bir şey oldu ki;
bir zeytin ağacı üstünde masmavi bir kuş gördüm. serçe boyutunda tombik yüzlü. o kadar tatlıydı ki!
-yaaaaa
-keske bir tüyü düşseydi üstünden, görmeni isterdim o renklerin güzelliğini. sen sever misin kuşları? hayvanlarla aran nasıl?
  • hasmetizm 2046  (22.02.19 20:10:40) 
Yolda gördüğünüz kediden, birinin köpeğinden falan bahsedin; biz de hemen kendi kedimizi anlatmaya başlayıp fotoğrafını göstermek için telefona yapışırız.


  • kobuzchu kiz  (22.02.19 20:50:46) 
insanlar açken hayvan bes... diye cümleye başlayın surat ifadesine göre devamını getirin. o bamteli gibi bir şey.


  • not dark yet  (23.02.19 00:03:23) 
tırnak izleri, tüy


  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.02.19 00:50:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.