[]

azalmayan yag orani

Son 6 ayda 84 kilodan 76 kiloya indim. Gobegim vs eridi ama yag oranim yuzde 19 olarak
sabit kaldi. protein agirlikli beslendim, spor yapmadigim icin mi kastan da eridi?
bundan sonra kilomu koruyarak yag oranimi nasil azaltabilirim?


 
hesap şöyle: diyelim ki 100 kilosun. 19 kilo yağ, 15 kilo kas, 30 kilo su, 30 kilo da kemik var. eğer 10 kilo kas inşa edersen 110 kilo olursun. yağ oranın 19'da kalırsa bu sefer yeni yağ oranın(edit: miktarın) 19*100/110=17 olur. falan filan...

kas yapmadan yağ yakmak nasıl yapılır aklım ermediği için bir şey diyemeyeceğim. muhtemelen çılgınlar gibi hiit yapman gerekir.
  • alperz  (22.02.19 18:20:10 ~ 20:38:22) 
spor aktiviten olmadığı için kaslardan da kaybetmişsin. yalnız ben yağ ölçüm cihazının doğruluğundan şüphelendim. farklı bir cihazla da ölçüm yapmanı tavsiye ederim.


  • heidi'nin dedesi  (22.02.19 19:00:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.