[]

dizel araç enjektör temizliği kaç paradır.

ekteki resimde ustam bir rakam yazmış ama anlaşılmıyor. toplamayı yapınca 800 tl oluyor. Ancak aşağıda bir de 600 tl işçilik yazmış. bir de ne olduğu belirsiz 30 tl var. enjektör temizliğinde parça değişmedi. ayrıca işçilik yazması normal mi? 500 lira eksik vermiştim şimdi farkettim eğer fazla ise bunu kesmem gerekiyor. araç 2012 mercedes cls bu arada. yetkili servis değil mercedes ustası.
 
ekte resim yok. aracımın bobinle ve debimetreye su girmiş araç 4 gün serviste kaldı usta piyasaya göre 700 tl istedi(tabi ben ahbab işi daha uyguna hallettim). senin 1 günlük işine 600 tl çok yazmış.


  • mikahakkinen  (22.02.19 19:28:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.