[]

kendinizi simartmak icin

ne yapiyorsunuz? ozellikle kadinlara soruyorum. cilt bakimi, masaj, spa, alisveris?

bonus soru: avrupa yakasinda sevdiginiz cilt bakimi yapilacak uygun fiyatli ve guvenilir bi guzellik salonu var midir?


 
Valla ben çok sevdiğim bir yemek istiyorum ya da yapıyorum. Çünkü güzel bir yemek kadar insani mutlu eden çok az şey vardır. Sonra sonra güzel bir duş sonrası kremlenmek, ayaklarıma masaj yapmak, temiz pijamalar sonrasi yeni nevresimi çekilmiş yatağa girmek müzik dinleyerek uyumak. Kendine hediye almak misal yakın zamanda doğumgünüm simdiden kendime hediye alacağım kitaplari seçince bile heyecanlanıyorum.


  • Amaranta ursula  (22.02.19 15:43:55) 
masaj, ama spa'da sikiliyorum sicak da basiyor, guzel bir sarap, cilt bakimi yavas yavas yaptirmaya calisiyorum, bir iki kere makyaj workshopina gittim, kuafor burada pahali oldugu icin kuafor, ucak bileti alma haftasonu icin sicak yerlere gitme, normalde saglikli beslendigim icin arada yaptigim kacamak yemekler.


  • kassiopeia  (22.02.19 16:19:55 ~ 16:23:58) 
çok sevdiğim, orgazmik diye tabir ettiğim, ama her zaman yiyemediğim bir yemeği ve/veya tatlıyı yiyorum


  • pati  (22.02.19 19:01:36) 
Masaj, cilt bakımı. Kaş aldırmak bile iyi gelebiliyor.


  • damla sakızlı dondurma  (22.02.19 22:12:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.