30 Yaşına giren ablaya ne hediye alınır?

Selam sözlük,

Önümüzdeki günlerde otuz yaşına girecek olan ablama bir hediye almak istiyorum. Biraz güzel bir şey almak istiyorum bu aralar bize epey yardımcı oldu. Önerilerinizi bekliyorum.

neler sever. nasıl karakteri var. Hardrock geçmişi mi var? dingin bir insan mı? vs vs şeyleri üst üste koy çıkacak şeyi al
çikolata seviyorsa
www.alwaysfashion.com
buradan paket yap karışık 100 tl mesela
  • hitsumo  (21.02.19 16:58:49)
yani aslında neler sever konusu biraz karışık. Ne çok hareketli ne çok dingin. Çikolata sever ama gelip geçici bir hediye almaya biraz karşıyım galiba ben. Mesela aşağıdaki güzele benziyor.
www.hepsiburada.com

  • zor azizim zor  (21.02.19 17:40:55)
200 tlye notebook standı biraz fazla bence. Tabi onun için çok fonksiyonel ve ihtiyacı olan birşeyse bilemem. Ben ikeadan bunun daha basitini almıştım kucağıma alıp çalışayım diye, o kadar işe yarar bulmadım kullanınca. Her ayaga kalkacağım zaman indirip kaldırmak zor geldi. Tekerlekli bilgisayar sehpaları c şeklinde olanlar daha kullanışlı illa ki böyle birşey alacaksanız. Ya da gümüş bir takı, otantik bir bileklik alabilirsiniz. Güzel deri bir çanta, ayakkabı vs de olabilir.

  • curukturpkokusu  (21.02.19 22:25:59)
Yani çanta ayakkabi gibi seyler biraz kişinin zevkine gore oldugu icin pek mantikli bulmuyorum o tur hediyeler almayı. Daha yaratıcı ya da mantıklı bir şey bulmam lazım gibi.

  • zor azizim zor  (23.02.19 07:40:30)
Günler yaklaşıyor ve yardıma olan muhtaçlığım artıyor.

  • zor azizim zor  (25.02.19 08:43:22)