[]

data mininge geçiş

Merhabalar,

Network işinde iyi denebilecek bir firmada çalışıyorum. Fakat uzun vadede çalıştığım alanda değişikliğe gitme planım var. 10 seneyi aşınca sıkılma durumu ve yeni gelişmekte olan bir alana geçmemin iyi olabileceğini düşünüyorum. Bir yandan da yurtdışına yerleşme isteğim var işime yarayabilir diye düşündürüyor.

Ama nerden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Phyton mu öğreneyim yoksa konu ile ilgili direkt eğitim mi alayım. Network- Presales olarak çalışan birine ne tavsiye ederdiniz? Ne yapmalı nerden başlamalıyım?

Teşekkürler.

 
şu videoda genel bakış var yetkili bir abi tarafından hazırlanmış

www.youtube.com
  • groovettyn  (21.02.19 11:57:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.