Beyler aranızda bir kadından dayak yiyen oldu mu hiç?

Olduysa nedeninden, nasılından bahsediversenize size zahmet... Orta okuldaki mevzuları kastetmiyorum tabii, yetişkinliğinizde dayak yediniz mi onu merak ettim. Ne alaka yav, nerden esti bu soru diyorsanız da Hırvat bir hanım tarafından dövülmemin üzerinden tam 10 yıl geçtiğini farkettim de az önce...

Ben yedim taiboks yaptığım zamanlar bi kız arkadaş maç teklif etti. Ya yürü git elimde kalırsın demiştim ama üsteleyince kabul ettim. Kız dişli çıktı malesef suratımın ortasına yediğim sağ direkten sonra yapacak pek birşeyim kalmamıştı. Spor hayatımın da içine etti sağolsun maça çıkmadım bu olaydan sonra

  • guardiands  (21.02.19 01:22:53)
dayak değil de bilek güreşinde yenilmişliğim var.

  • Jesus Christ  (21.02.19 08:59:39)
Dayak değil de sağlam tokat yemişliğim var. Hatta yediğim en sağlam tokat olabilir. Eli tam oturmuştu yüzüme.

  • valarmurgulis  (21.02.19 12:04:00)
Tam göz bebeğime yumruk yemiştim gözümü bile kırpamadan o kadar seri çalışmıştı :) hak etmiştim yatakta hiç söylenmeyecek bir şey demiştim.

  • IcedFlames  (21.02.19 12:09:13)
eski kız arkadaşım kick boks yapıyordu, ben de boksa yeni başlamıştım. hadi gel sparring dedi biraz oyun havasında geçse de sağlam birkaç yumruk yemiştim.

  • reavelyn  (21.02.19 13:05:04)