[]

Bilet öneren site (uçak, tren, otobüs olabilir)

Şöyle bir site arıyorum. Mesela ben yaşadığım yeri gireceğim. Onlar da bana ara sıra bak 2 hafta sonraya çok ucuz fiyata şuraya bilet var. Orayı gez gibi fırsatları haber verecek. Bu daha çok uçak için geçerli. Var mi böyle vir site, sistem veya uygulama?
 
skyscanner'da var böyle, uyarı mail geliyor arada istanbul çıkışlı şu kadara biletler diye.


  • prasinos  (20.02.19 20:12:54) 
kiwi sitesinden yaşadığınız şehri seçin, gidiş olarak avrupa asya vs. gibi bütün kıtayı seçin, geniş bir zaman aralığı belirleyin uçuş için, aklıma bu geliyor ama direkt size ara ara haber veriyorlar mı bilmiyorum.


  • infinity guitars  (20.02.19 20:14:35 ~ 20:15:08) 
sıkaysikennır'da "nereye gitsek" türünde bir bölüm var. kıta ülke vs seçip en ucuz bilet zamanını bulup .. filan diye.


  • i dont know i dont care  (20.02.19 21:34:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.