[]

Etin buzdolabida bozulma süresi + vakumlu saklama kabı

Sanirim eti dolapta 1-2 gün tutabiliyoruz. Benim bu süreyi uzatmam lazim.
Vakumlu saklama kablari isimi görür mü? Süre ne kadar uzar?

+ Derin dondurucuda saklayip, cikarip acilmasini bekleme sürelerini tam denk getiremiyorum. Haftalik alisverisimi yapip hafta icinde etleri kullanmak istiyorum.

 
derin dondurucu yok herhalde?


  • sutlu nescafe  (20.02.19 13:06:40) 
Bol tuzlarsan süre biraz daha uzar


  • herhaltibiliyoring  (20.02.19 13:12:42) 
4-5 günlük et ne yaparsan yap iyi olmaz. her akşam bir sonraki günün etini dondurucudan çıkarırsan sistemli olur.


  • chavezding  (20.02.19 13:52:25 ~ 13:53:17) 
Eti kullanacağın kadar tek pişirimlik parçalara ayır, buzdolabı poşetine koy ve öyle derin dondurucuya at, ihtiyacın kadar olanı akşamdan buzluktan çıkarıp normal buzdolabı bölmesine koy.


  • insomnia  (21.02.19 10:41:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.