[]

Güvenli olmayan içerik engellendi uyarısı sorunsalı.

(git: www.tonercibaba.com) Siteyi opencart alt yapısıyla hazırladım. Ancak bu uyarıyı alıyorum. Ne yapsam çözemedim. Nasıl düzeltebilirim?
 
hangi işlemi yaparken veriyor bu hatayı?


  • helenart  (20.02.19 12:02:10) 
Direk siteye girildiğinde adres satırında bu uyarıyı alıyorum. Bu sorunla uğraşmaktan arayüzü daha düzenleyemedim.


  • TATLIEKŞİ  (20.02.19 12:24:13 ~ 12:25:25) 
mac ve windows 10'da safari, ie, ff ve chr ile denedim. herhangi bir hata vermedi.


  • helenart  (20.02.19 12:41:10) 
Belki de sorunu çözdüm ancak farklı bir pc den kontrol etmediğim için göremiyorum. dns önbelleğini temizleyip döneyim..


  • TATLIEKŞİ  (20.02.19 16:13:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.