yanaklarımdaki küçük kırmızı pütürler

pütür değildi pütürleşmeye de başladı. cildiyeye gideceğim ama sorayım dedim. alerji midir? neden hiç geçmez yanağımdan aşağı doğru inmeye başladı. acı yok ama sürekli elime geliyor.

Siğil virüsü olmasın?

  • filipis  (19.02.19 18:01:00)
Yanakta sigil olacagini sanmam. Alerjik bir durumdur muhtemelen. Cildiyeye gorunun mutlaka.

  • nick konusunda kararsizim  (19.02.19 18:14:08)
Muhtemelen alerjiktir ancak gerçekten bu şekilde bir yorumda bulunmak çok sağlıksız :)
Sadece rahatlatmak amaçlı söylüyorum. En azından mühim bir şey değildir.

  • kisa  (19.02.19 21:06:01)
@nick sanmam derken? Siğil vücudun her yerinde olabilecek bir şey. Ayağın altından göz kapağına kadar

  • filipis  (19.02.19 21:40:38)
@filipis,Bir iki tane et beni olabilir tabii ama komple iki yanagin birden putur putur olacak sekilde hatta artik yanagindan asagiya dogru inmis kirmizi puturcukler ilk akla gelen sigil olmaz gibi.

  • nick konusunda kararsizim  (20.02.19 07:19:36)
siğil değil. doktor baktı bişey bulamadı valla. sigaradan, sıcak sudan, sıcak yemek ve içecekten uzak dür yüzün temas etmesin, stresten de olabilir diyor. ne sigaram var ne alkolüm. sıcakla da herkes kadar. özetle bir şey bulamadı 2 tür krem verdi. başına gelen olursa diye paylaşıyorum.

  • damla sakızlı dondurma  (20.02.19 10:45:07)