Yaşadıklarınıza mı yaşayamadıklarınıza mı

Daha çok üzülüyorsunuz?

İkisine de üzülmüyorum. Ne yaşadıysam beni ben yapan şeyler oldu. Yaşayamadığım hiçbir şey için de üzülmem, ne gereği var. Güllü dallı gelin alıp düğünde oynamadım misal, üzülecek miyim buna? Ferrari alamadım ya da, öyle derdi ne yaparlar sözlükte farkında mısın?

  • bos gezenin bos ustasi  (19.02.19 14:51:57)
yaşayamadıklarıma. çünkü bir şey yaşayınca iyi kötü onu tecrübe ediyorsun, sonuç ne olursa olsun. bugüne kadar verdiğim büyük yanlış kararlar oldu ama yapmasaydım içimde kalacaktı diyorum. yaşamadığımız şeyler için ise belki fırsat kaçtı, belki zamanı geçti...

  • candide  (19.02.19 14:56:17)
Valla yaşadıklarima üzüleceksem eğer zaten onları yaşarken üzülüyorum yani her şey olup bittikten sonra geri dönüp üzülmüyorum neticede geçmiş bitmiş. Şimdi düşündüm de yaşayamadıklarima da üzülmüyorum galiba. Bazen böyle olsaydı iyi olurdu dediğim anlar oluyor ama üzüntü eşlik etmiyor bu düşünceye.

  • Amaranta ursula  (19.02.19 14:59:54)
İkisine de üzülmüyorum. +1

  • datnet  (19.02.19 15:16:17)
Geçen arkadaşla içerken 2-3 sene öncesinden bahsettik. Diğer sigara, alkol, gece hayatı, erasmusluların ev partileri falan itlik serserilik yapıp durmuşuz. Tabi o zamanlar paramız şimdi olduğu gibi leş durumda değil, iyi takılıyoruz. Düşündük taşındık ve gerizekalı olduğumuza karar verdik. Bu ortamlarda mal gibi takılmak ve paramızı bu yerlere gömmek yerine babalar gibi ülke ülke gezermişiz. Gide gide bi ukrayna rusya israil'e gitmişiz.

Şimdi ne enerji, ne istek kaldı. Hayat pahalılaştı, ister istemez üçün beşin hesabını yapar oluyorsun. Boş ortamlarda, boş insanlarla takılmışım aq

Sonuç olarak, hem yaşadıklarıma, hem yaşayamadıklarıma üzülüyorum.
  • eazy  (19.02.19 15:17:50 ~ 15:18:57)
Yaşayamadıklarıma.

  • i m cool with that  (19.02.19 15:34:09)
yaşamayadıklarıma, belki de yaşayamayacaklarıma.

  • biravekahve  (19.02.19 16:13:39 ~ 17:08:24)
Yaşayamadıklarıma daha çok üzülüyorum.

  • simderun  (19.02.19 16:30:04)
  • ihanet kac kisilik  (19.02.19 17:15:09)
İkisine de üzülmüyorum diycem ama birazcık yalan payı olacak. Geçmişim çok zor ve sancılıydı küçüklüğümden beri ama şuan ben plduysam onlar olduğu için buyum. Gelecek kaygısıyla yaşamadıklarıma da o an için üzülsem de sonra hep iyi ki olmamış dedim. O yüzden kısa anlık bi üzüntü duysamda hep yüreğimde ona da üzülmüyorum. Ben rüzgara karşı elimden geleni yaptım olmayanlar için üzülmek istemiyorum. Ne kadar başardığım tartışmaya açık tabii

  • ruh i tibbiye  (19.02.19 17:16:17)
Yasamadiklarima daha cok.

  • stavro  (19.02.19 17:25:55)
Yasayamadiklarima daha cok uzuluyorum.

  • nick konusunda kararsizim  (19.02.19 17:32:56)
her ikisine de üzülüyorum.
ama yaşadıklarımdan dolayı yaşayamadıklarım hepsinden önde :)

  • tabudeviren  (19.02.19 20:39:35)
hicbirine uzulmuyorum.

  • Leonardo~Da~Vinci  (19.02.19 20:43:01)
Yasadiklarima. Yasayamadiklarimin yuzde yuz guzel olacaginin garantisi yok

  • bugun hava gunluk gureslik  (19.02.19 23:07:02)