[]

Yüksek plt ve pct

PLT 460
PCT 0,37

şeklinde. tahlilden önceki 24 saatte ecopirin, 12 saatte de trental kullanmıştım. bu ilaçların etkisi olabilir mi? eğer öyleyse yarın aile hekiminden gidip tekrar kan testi istesem farklı sonuç alma ihtimalim var mıdır? ilaçları 3 gündür filan kullanmıyorum. kan testini isteyen birime (jinekoloji) haftaya gideceğim.

 
Şu tahlilin hepsini fotoğraf olarak atar mısınız ?
Trental/pentoksifilin kullanıyorsanız, hastalığınız ne ? periferik arter hastalığı, baş dönmesi ?

Baş/göğüs ağrısı, görme sorunu, eller, ayaklarda uyuşma var mı ?
Ek hastalıklarınız, geçirilmiş operasyon var mı ?

Yarım bilgiye yarım cevap vermek istemiyorum, fakat trombositoz durduk yere olmaz ve olduysa da öyle durmaz, etki eder.

İlaç sorusuna gelirsek, ben karşılaşmadım, böyle yükselteceğini de zannetmiyorum. Kısaca gözaltım, ancak okumadım böyle bir durum.
  • aylakadam  (19.02.19 02:44:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.