[]

Douglas Adams vari bir yazar arıyorum

İyi akşamlar duyurucular!

Konuda adı geçen yazarı, yazılarını çok severim. Onun gibi uçurak, beyin yakacak ve yazılarıyla aynı tadı verecek önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler. Esen kalın!

 
terry pratchett


  • proteus  (18.02.19 20:59:05) 
philip k. dick


  • nickimin hakkini veremedim  (18.02.19 21:15:13) 
Pratchett demeye gelmiştim. Neil Gaiman’ın bazı kitapları da benzer tadı verebilir.


  • kobuzchu kiz  (18.02.19 21:26:21) 
Douglas için beyin yakacak diyorsan seni Asimov ile tanıştırma zamanı gelmiş.


  • kablelvuku  (18.02.19 21:26:21) 
Terry için yazılanlar bile şimdiden kanımı kaynattı. Tüm öneriler için teşekkürler! Ek olarak bu dehaların yerli benzerleri var mıdır?


  • rumeli beylerbeyi  (18.02.19 21:42:27) 
Asimov ve pkd diyorum


  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (19.02.19 11:07:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.