Uykusuz kaldiginizda suratinizin sekli degisiyor mu?

Bet-beniz atiyor mu?
Sormamin nedeni bir kac kiside denk geldim, "abi bilmemkac saatlik uykuyla duruyom kac gundur" diyor, bakiyorum hic brlli olmuyor adam normaldekiyle ayni bakinca. sabah geliyor bugun 3 saat uyudum diyor bir baskasi, o da ayni.

Bana cok sasirtici geliyor lan ben boyle uykusuz kalsam aninda anlarsin bakinca orangutana benziyorum.
Oyle 2 saat uykuyla durayim bu adam eroin bagimlisi dersin. Uykumu alinca normal halime donuyorum tekrar. Eroin bagimlisi kadar olmasa da bariz saftim kayiyor, uykusuz kaldığımı kesinlille gizleyemem yani.

Ben normalde boyle sanıyordum uykusuz kalinca da herkeste böyle değil gordugum kadarıyla.

Sizde nasıl? Ne derece degisiklik oluyor ya da degisiklik oluyor mu hemen 1-2 gunluk uykusuzlukta.

Senin gibiyim. İnsanlıktan çıkıyorum resmen.

  • pati  (18.02.19 17:57:42)
Gozum cokuyor. Goz altim morariyor. Yanaklarim kizariyor ve yuzumun yandigini hissediyorum.

  • nax  (18.02.19 18:06:41)
sanırım benim cilt rengim koyulaşıyor bi de muhtemelen bakışlarım değişiyor.

  • kozmosta bir nokta  (18.02.19 18:08:07)
bakislarim ölü gibi oluyor, gözlerim kayıyor resmen.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (18.02.19 18:16:03)
Sık sık uykusuz kalıyorum. Fiziksel bir değişiklik olmuyor ancak uykusuzken agresifleşiyorum ve taviz veremiyorum.

  • new day new life  (18.02.19 18:23:24)
En geç saat 22.00'de (hatta bazı zaman saat 21.00'de yatarım.) yatan bi insan olarak suratım kayıyor. 10 km öteden anlıyor millet uykusuz olduğumu.

Uykusuzluğa hiç gelemem. gece saat 1'de yatıp, enerjik olan insanlara gıpta ile bakarım.
  • komando kani var bende  (18.02.19 19:45:59)
gozaltlarim kziariyor benim. morarir di mi normalde, benim bildigin kirmizi oluyor korkunc.

  • aydonno  (18.02.19 20:07:22)