Yeni İphone Rehber Aktarımı

Elimizde yeni alınan bir İphone 7 var. Bir adet Sony marka eski android bir telefon var.

Android telefonda ki rehber çok karışık bir kişinin 3-4 telefon numarası filan var.

Telefon alınırken mağazadaki görevli rehberi atmış ama şimdi iphone da aynı isimden 4-5 tane aynı kişi var.

Şimdi bu işi nasıl yaparız ?
Aynı isimleri tek isim altında toplayıp, düzenli bir hale nasıl getiririz ?
Androidden İos a nasıl düzgünce göndeririz rehberi ?

Google Play Store'da My Contacts Backup uygulaması var. Onu android'e indirip rehberinizi yedekleyin ve iphone'un orijinal mail uygulamasına kendi mailinizi kurup yedeği o adrese gönderin. ardından iphone'a gelen mailin ekine tıklayın ve rehberi içeri aktarın.

bu arada bu işlem mevcut kişilerinizi etkilemez. yani halihazırda aynı isimden 3-4 tane var ise onları komple silmeyi deneyin.
  • himmet dayi  (18.02.19 11:27:41)