Cüneyt Özdemir hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bu adama önceden gıcık olurdum ama şu youtube kanalından sonra çok sevdim. Özellikle son videosu mesela çok keyifli. Bu kadar boş içeriklerin arasında bana ilaç gibi geliyo kendisi.

Ajana benziyor. Ifsa olunca kacmis gibi.

  • acemi  (17.02.19 21:48:34)
Sempatikliği bir kenara, uğur mumcu, abdi ıpekçi gibi adamlar hiç öldürülmemiş gibi gazeteci. Daha önce de bu konu hakkında konuşmuştuk burada. Başı belada olmayan adamdan korkarım. Hele hele şimdiki iktidarla başı belada olmamak. Kendisine ısrarla gazeteci dese de bence iyi bir youtuber.

  • olaylar olaylar  (17.02.19 21:48:42)
devlet tarafından tehdit edildikten sonra sıyırmış sanırım.

  • her gece aç  (17.02.19 21:50:28)
gazetecilik oynayan zengin çocuğu gibi. Tavşanın suyunun suyunun suyunun suyunun suyu şeklinde eleştiri, dokundurma yapar sadece. Hala yaşıyormuymuş diye youtubea baktım siz sorunca şimdi

  • speedy  (17.02.19 22:08:15)
haberciliğini tuttuğum biri değil fakat amerikaya gidince üzerinden bir yük kalkmış, daha çok gülüyor eğleniyor, insani olarak kendisi için seviniyorum, hayat bu ülkede bizim uğraşmak zorunda kaldığımız konularla kaybedilecek kadar uzun değil

diğer yandan kişiler yurt dışında yaşayıp türkiyede yaşayanlara akıl vermeye çalıştıkları zaman hoşuma gitmiyor, hemen bir yanlış yapıyorsunuz, o iş öyle olmaz, böyle yapılır tonuna meyilediyorlar

zira cüneyt özdemir in amerikaya gitme nedeni recep tayyip erdoğanla girdiği bir tartışma

şimdi isterse trump'ı eleştirip robert deniro gibi küfür bile edebileceği rahatlıkta bir yerden buraya dair söz söylemeden önce üç kere düşünmek gerek

dedim ya insani olarak kurtulduğu için sevindim, bol bol gezsin gülsün
  • freebird5406_2  (17.02.19 22:14:22 ~ 18.02.19 02:01:07)
YouTube kanalı için konuşursak, çok gerzek videolar koyuyor, ama güldürdü için izliyorum da.

  • chavezding  (17.02.19 22:49:27)
ben videolarini izliyorum. begeniyorum keratayi. kendine has gulusu ve berbat esprilerine ben de guluyorum. hele son videodaki donsuz geceler diliyorum esprisi:))
samimi ve sempatik bir gazetecidir benim icin kendisi.

ayrica kendisini izleyerek yeni seyler(gundem/genel kultur) ogreniyorum. bu guzel bir sey. benim icin.
  • Leonardo~Da~Vinci  (17.02.19 22:54:06 ~ 23:12:00)
işini yapmaya çalışan iyi ve samimi bir gazeteci bence. taraf tutmadığı için kimseye yaranamıyor. herkes istiyor ki kendi tarafını tutsun, kendini ateşe atsın, illa ki bir taraf için çığırtkanlık yapsın falan. bu yüzden de atıp tutan sevmeyen çok kendisini ama bence hem iyi bir insan hem de işini de elinden geldiğince iyi bir şekilde yapmaya çalışıyor işte. milletin beklentileri bambaşka, kendileri aynı konumda olsa o beklentilerin yüzde birini yapmazlar ama iş başkası olunca bitmiyor o beklentiler hiçbir zaman.

  • rotten head  (17.02.19 22:57:01 ~ 22:58:06)
Ahmet Hakan ve Ertuğrul Özkök'ten en ufak bir farkı yok. YouTube her videosunu önerdiğinde "bana bu şeyin videolarını gösterme" dememe rağmen 1-2 hafta sonra yine karşıma çıkıyor. Bir bu bir de Nihat Genç önerilerinden bir türlü kurtulamadım.

  • bruce mclaren  (17.02.19 23:06:05)
Önceden duruşu daha iyiydi, çözüm sürecinden sonra oda değişmeye başladı. Mesela youtube'da Halkbankası videolarındaki konusmalarına bakabilirsiniz. Bir de su yutubır olayından sonra girişimcilik, proje, toplantı vs. ayağına çok girdiğinden gazeteciliğini de tam anlamıyla yapamıyor. Sadece yorum! Kısacası çok bozdu kendini. ABD rüyahlarıııh yeaah.

  • security  (18.02.19 10:11:20)