lazer epilasyon-yüz

arkadaşlar, 1 ay önce çeneme lazer yaptırmıştım, siyah kıl vardı bir kaç tane. baktım işe aradı, kulaklarımın yanındaki kıllara da yaptırayım dedim. favori deniliyo galiba.
çenem için ilk gittiğim yerde, kalem gibi düşünün, lazer vardı. tek tek atış yaptılar.

yüzüm için, farklı bir yere gittim. kadın bir anda jiletle yüzümde lazer yapacağı yerlerdeki kıllarımı aldı. doğru mu yaptı ya? ilk yerde hiç öyle bişey yapmadılar. dur demeye fırsatım bile olmadı. lazerleri de kare şeklide lensli gibiydi.

eski yere mi gideyim gelecek ay, yeri ters diye değiştirmiştim.

çenedeki kılları zaten siz kısaltmışsınızdır. ama favoriler uzun olduğu için, lazer ışını kılı yakar ve uzun kıl yanınca cildinize yapışır. boyu kısa olan kıl yanınca anında yok olur, cildi yakmaz. haliyle anormal bir iş değil yaptıkları.
tek konu şu, vücut için kullanılan lazerle yüz için kullanılan ayrı. vücuda kullanılanı yüze kullanırlarsa tüyler bitmiyor, çoğalıyor. ama burası zaten uygun aleti kullanıyordur, yoksa yüz bölgesi bizde yok, diyorlar zaten.
nema problema.
  • lovemyself  (16.02.19 15:20:25)
Yüzüne lazer yaptırma, ayva tüylerini de kıla çeviriyor. İğneli epilasyon yaptır, kesin çözüm

  • şubatsonrası  (16.02.19 18:53:11)