[]

İstesem herkesin bayılacağı entry'ler girerim

Dediğiniz oluyor mu?
Eksileneceğimi bile bile yazdığım yüzlerce entry var şahsen.
Sözlükteki insanların çoğunun görüşlerine ters düşüyor düşüncelerim.
Siz ne düşünüyorsunuz?

 
Olmuyor hiç.


  • j r r tolkien hayrani  (16.02.19 04:18:39) 
Herkesin bayılacağı bir entry girmek mi?

Sözlükte anket başlıklarındaki en beğenilen entrylere bakın. İnsan ilk sayfayı zor okuyor. Öyle şeyler yazsaydım kendimden utanırdım.
  • ruhen hastayim ben  (16.02.19 11:22:06) 
Olmuyor çünkü entry girerken takdir edilmek, onaylanmak gibi bir ihtiyaç hissetmedim hiç. Birisi eksiye tıklayınca benim haberim olmuyor, kulak çınlaması falan da yok yani, entry ortadan kaybolmuyor da. Neden endişe edeyim ki?


  • mikro patlama  (16.02.19 12:51:26) 
sebep? kimsenin onayına ihtiyacım yok.kimseyi mutlu etmek gibi bir çabam da yok. kendi halimde takılıyorum çiftlikte.


  • naksidil  (16.02.19 14:06:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.