[]

Mizah yeteneğim öldü tiyatro kursuna mı gitsem

Selam Romalılar,

Hali hazırda büyük bir ne yapmalıyım boşluğu ve soru işaretleri içerisindeyim. Tiyatro kursuna yazılmak istiyorum ama her yer ateş pahası. Oyuncu olma gibi bir hayalim yok, sadece okuma yapayım, kendim dışında başka karakterleri de özümseyebileyim ve şu lanet ciddiyetim azalarak bitsin de hayatla top oynayabileyim istediğimden tiyatro kursuna gitmeyi akıl edebildim. Var mıdır önerebileceğiniz bir yer, ya da bu amaçlar için başka alternatifler ? İl İstanbul.

Teşekkürler.

 
tavsiye etmem.tiyatro kursunun da kötüsüne denk gelirsen iyice çöp olur. mahşeri cümbüş ve çırakları falan devam ediyorlar sanırım benzer adlarla çlışmaya direkt mizaha dönük bi orası var benim bildiğim ama yine de öncelik kursa gitmek olmamalı.
mizah dergisi okuyacaksın düzenli.
gözlem yapacaksın.
sokakta sosyalleşeceksin
güncel sosyal medya akımlarını ve programlarını vs takip edeceksin
bi de kendini besleyeceksin mizah yapabilmen için güldüreceğin kitleden daha zekice/akıllıca daha dolu düşünebilmen gerek. kitap oku, güzel filmler seyret vs.
  • jimjim  (16.02.19 10:36:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.