Amerika'da doğum ücretleri

tahminen her şey dahil ne kadar tutar. Hadi diğer ünlüleri geçtim, instagram fenomenleri bile oraya doğurmaya gidiyormuş. Ne kadar tutar bu olay?

Calide bir akrabam 80 bini buldu demişlerdi fakat durumları iyi tahminen hiç bir masraftan kaçınmamışlardır (dolar)

  • qcihanq  (15.02.19 12:29:20)
Bunun ticaretini yapan, paket satan yerler var. onlarin hastanelerle anlasmalari oluyo kendin gidersen acayip fatura cikarirlar zaten girmekte zorlanirsin ulkeye, dogurmaya geldigini anladiklari zaman yeterli paran ve insurance’in var mi diye bakarlar. Son duydugum 20 bin dolarlik paketler vardi. Bence fena degil amerikan pasaportu icin.

  • beriberi  (15.02.19 12:49:36)
Eyalete, kaldığın süreye ve normal doğum/sezaryene göre çok değişiyor ama en düşük 20 bin civarı diyebiliriz.

  • iwasbornonamountainside  (15.02.19 13:07:51)
Merhaba, amerika'da dogum yaptim. Kendim gittim. Bir sirketle anlasmadim yani. Bana 20bin dolara mal oldu ama sezeryan yapsaydim +7k daha verecektim. Epidurali kac saat aldigina gore bile degisiyor. Ben 2 sene evvel gittim bu arada. Sirketle gitseydim normal dogum yaklasik 30k usd idi.

  • alis su hallerime  (15.02.19 14:07:46)
15-20 bin dolar bandında, ev-araba doktor vs tamamı içinde 2 ay gibi bir süre diyorlardı. uçak bileti falan da içinde.

  • bir ileti paylastim  (15.02.19 14:19:25)