[]

Üniversite topluluklarına sponsor?

Merhaba, bi vakıf üniversitesinde girişimcilik kulübünün başkanıyım. Kulübüm için nasıl sponsor bulabilirim? Sponsor olacak belli firmalar var mıdır? Belli yerlere girip öyle bize sponsor olabilir misiniz diye sormak ne kadar mantıklıdır?
 
Tanıdık olmadıkça zor o işler. Ama sormaktan da zarar gelmez.


  • adwokat  (14.02.19 21:00:16) 
bizim okuldaki iş dünyasıyla iç içe olan kulüplerin bi dünya sponsorları var. vakıf üni. olduğu için bi avantajı da var, vakfın bağlantıları vardır mutlaka, onlarla bağlantıya geçilebilir. büyük şirketlerin temsilcilerini okula çağırıp konuşma, konferans yapmalarını isteyip ilk etkileşimi yaratabilirsiniz. diğer okulların katılacağı programlar, konferanslar, etkinlikler yapıp ses getirirseniz zaten onlar da hevesli olacaklardır.


  • mehmed resad  (14.02.19 21:16:24) 
konferanslar düzenliyoruz, dediklerinizi dikkate alacağım. teşekkür ederim.


  • caffeinecontent  (14.02.19 22:12:33) 
bölümünüzle ilgili konferans gerçekten iyi olacaktır. mun eyp gibi organizasyonlar yapıyorsanız bunlar sponsor bulmak için ideal, bir defa anlaştıktan sonra da devamını getirebilirsiniz. özellikle kahve şirketleri çok ılımlı oluyor böyle konularda tavsiye ederim.


  • tdobates  (14.02.19 22:52:45) 
evet, biraz araştırdım ilk görüşme yapacağımız yerler kahve dükkanları olarak belirledik biz de. çok teşekkürler :)


  • caffeinecontent  (15.02.19 00:44:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.