[]

Maaşı dolar yapıp bozdura bozdura harcamak

Arkadaşlar merhaba, yarından itibaren maaşın tamamını dolar alıp bozdura bozdura harcamayı düşünüyorum. Bunun için en uygun banka hangisi olur?
Teşekkürler 
Ben makas en az hangisinde piyasaya en yakın an az zararla nerden alırım diye soruyorum


  • hoot  (14.02.19 20:14:45) 
mesai saatleri dışında bozdurma yeter. Maaşın hangi bankaya yatıyorsa bence onda usd hesabı aç, rahat olur.


  • nhk ni youkosu  (14.02.19 20:35:43) 
Dolara günlük faiz veren bankalar var ama çok az faizi olur istediğiniz gün gidip alabilirsiniz.


  • bartholomew87  (14.02.19 23:37:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.