[]

filtre kahve makinesi kağıdı bu kadar pahalı mı?

ofiste sık sık kahve demliyoruz. makineye konulan ve tek seferlik kullanılan kağıtlardan da dolayısıyla kullanıyoruz. 100 lü paketler en ucuz rossmann'da satılıyor ama yine de fiyatı 15-16 tl falan.

bunu daha ucuza alabileceğimiz bir yer yok mu? toptancı falan. mesela 1000 adet olarak?


 
gecen ay migros'tan 100'lu, 14 tl'ye almistim. (coffee time'di adi en ucuz diye aldim cok guzel cikti belki biri faydalanir)
pahali bisi degildi aslinda gecen sene bu zamanlar cafeo marka kagidi 8 tl'ye aliyordum, 10 lira zam gelmis.

  • mula  (14.02.19 13:20:54) 
100 tanesi 15 lira bedava.


  • esse classic  (14.02.19 14:23:09) 
Filtre kahve makinelerinin kendi filtreleri oluyor. Ben kendinden filtreli olmayanlari almiyorum.


  • Traveller  (14.02.19 15:04:51) 
ben de rossmann dan aldım. daha ucuzu yok sanırım. kaliteli ayrıca.


  • silver apple  (14.02.19 15:15:13) 
Sorunuza cevap, hayir degil. 50-60 Cent. Ben fair-trade damgalisini 2 Euro gibi bir fiyata aliyorum, 100 tane var icinde.

Ithal oldugundan (ülke kagit uretmiyor.) bu kadar pahalidir. Eminonu´nde ucuza denk getirilir: toptancilarda kahve kagidi var.
  • buf-e kür  (14.02.19 15:19:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.