iphone 8 64 gb vs. huawei mate 20 lite 64 gb

telefon guruları acil bi yardım,

şimdi bi arkadaşım nakte sıkışıklığından dolayı bu iki telefondan birini satıyor,

iphone 8 64 gb 12 ay daha garantisi var el bile değmemiş hep kılıf cam vs. tertemiz

huawei mate 20 lite 64 gb ise daha sıfır kutusunu bile açmamış diğerini satıcam diya vodafonedan almış

hangisi olursa olsun 2500 tl istiyor onuda önden bi işini görecek kadar peşin vericem kalanı 100 100 taksitle

sizce hangisini alayım bana bi fikir verin bakalım

not:sony z3 kullanıyorum telefondan memnunum ama artık hafıza olsun kamera olsun yetmemeye başladı illaki telefon değiştircem yakın zamanda en azından uygun bi fırsat varken kaçırmak istemiyorum. bide android kullandım hep daha rahat ve güzel geliyor bana o yüzden çok arada kaldım iphonecularda sürekli al pişman olmazsın diye gaz veriyolar.

sıfır fiyatlara göre kıyaslarsan, kesinlikle iPhone.

  • babilbaligi  (14.02.19 11:51:03)
İphone 8 al ama 12 aylık garantisi olup o fiyata çok ucuz gibi geldi. Arkadaşım demeseniz altında bir şeyler arardım.

  • bahoho  (14.02.19 12:02:05)
Iphone 8 tabi.

  • karacigerim vur kadehlere  (14.02.19 12:28:29)
Huaweinin sifir fiyati o zaten. Iphone'a yuru eger temizse

  • brkylmz  (14.02.19 14:05:21)
sıfırsa iphone 8. altın gibi telefon, ölüsünü 500'e satıyor millet.

ölüsü derken gerçekten çalışamaz durumda olan cihazı sattı arkadaşım 450'ye.
  • avianthem  (14.02.19 14:20:45)
huawei alcaksan ıphone'a ben talibim :) ikisini de alalım daha iyi aşar nakit sıkıntısını, senin eski telefonu da idarelik kullanır tamamdır :)

  • IcedFlames  (14.02.19 14:38:22)
biri üst seviye cihaz diğeri ekonomi odaklı. ikisi de işini görür ama oyun falan oynuyorsan p20 lite yetersiz kalır.

  • mattiadestro  (14.02.19 17:15:56)