[]

eskişehir osmangazi üniversitesi hastanesi'nden tren garına nasıl gidilir?

Selamlar

Soru başlıkta. Toplu taşıma ile nasıl gidilir?

Teşekkürler

 
Hastanenin biraz önünden tramvay kalkiyor. Ssk tramvayina binersen esparkta inip yurunebilir.
Otobusde geciyorda kac numaraydi hatirlayamadim.

  • zor azizim zor  (13.02.19 22:03:46) 
Kampüs içindeki caminin karşısındaki duraktan siyah 54 numara otobüse bin. Tam istasyonun önünden geçmiyor hatırladığım kadarıyla ama yakınından geçiyor. Şöföre söylersin en yaķın yerde indirir.
Bilet alman lazım haberin olsun

  • guardiands  (13.02.19 22:22:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.