[]

Er kişiye rahat ve dayanıklı bir günlük ayakkabı önerisi

Rahat, dayanıklı, ayağı terletmeyen ama yağmur da almayan bir günlük ayakkabı almak istiyorum. Kot pantolon altına giyeceğim genelde. ABD'deyim. Yetişkin er kişiyim.

Hangi marka ve model önerirsiniz?


 
yani butceye bagli tabii. para coksa red wings falan. evladiyelik.

daha orta segment icin rockport waterproof casual shoe diye arat bir amazonda bak derim. waterproof kismini bilmem ama rockport'un klasik ayakkabilari bile cok rahat geliyor bana. baktim simdi waterproof modelleri de var. gene 70-80 dolar olur ama.

clarks'in da ayakkabilari rahat su ana kadar kullandigim. dayaniklilik konusunda emin degilim ama.

kisaca waterproof casual shoe for men aramasi lazim amazon'da :)
  • sen de başını alıp gitme ne olur  (13.02.19 21:12:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.