[]

Plan program yapmayı ve hedef koymayı kolaylaştıran mobil uygulama

Selamlar. Günlerimi planlayabileceğim ya da kendime bir takım hedefler koyup daha sonra bu hedefleri tamamladığımda yanına bir "tik" atabileceğim uygulama arayışı içindeyim. Mesela, "Her gün en az yarım saat kitap okuyacağım", "Haftada 3 gün, en az 1 saat koşuya çıkacağım" gibi şeyler. Eğer o gün, yarım saat kitap okuyabildiysem akşam yatmadan önce yanına bir tik atacağım gibi. Kullanışlı uygulamaları bekliyorum, teşekkürler.
 
telefonda olan bunlar dönem dönem kullanıyorum; minimaList, focuskeeper, hours, habithub


  • zebragibi  (13.02.19 21:05:45) 
HabitBull


  • archmage mahmut  (13.02.19 21:11:47) 
asana ya da Ike


  • retarder  (13.02.19 22:03:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.