[]

Bankadan ingilizce hesap dökümü

Merhaba arkadaşlar. İngilizce hesap dökümü lazım da acaba almak mümkün mü bankalardan ? Hangi banklar verir ingilizce hesap dökümü?
 
Hepsi verir. Vize için mi lazım?


  • melonsucker  (13.02.19 20:23:56) 
@melonsucker evet, j-1 vizesi için.


  • frkn83  (13.02.19 20:32:51) 
online şubelerinde oluyor ingilizcesi, bi bakın. Login olurken dili ingilizce yapmanız yeterli, sonrasında onu herhangi bri şubeye götrüp kaşeletebilirsiniz kaşe lazımsa.


  • taurina  (13.02.19 20:50:03) 
veriyor hepsi


  • oscar  (13.02.19 21:07:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.