magazada 200 tl nette 60 tl olabilir mi?

selam suser abiler ablalar..
ya vestelin bir blenderinin alacagimda, kendi internet sitesinde 200 tl, avm de magazasinda 200 tl fakat migrosun sanal magazasinda 60 tl!
boyle bisey olabilir mi? alayim mi? bi çapanoglu var midir? yoksa olabiliyor mu boyle seyler? cok asina oldugum isler degil bunlar, ilk defa netten birsey siparis edecegim..

migrosta kelek olacağını sanmam. stok varsa al.

  • killerbee  (13.02.19 20:13:21)
olabilir çok normal. modeli atabilir misin ayrıca merak ettim ben de bakıyorum da aslında.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.02.19 20:13:43)
VESTEL MIX&GO BLENDER KIRMIZI

tel den yazdigim icin link eklemeyi beceremedim, yukaridaki alet, googlelarsan cikiyor
  • alttaraf  (13.02.19 20:29:40)
Bayiileri ayakta tutmak için o fiyatlara izin verilir. Her zaman daha pahalı olur kendi satışları.

  • Boris  (13.02.19 20:42:24)
büyük ihtimalle stokta yoktur diye düşündüm ve denedim gerçekten de yokmuş. migros elektronik adlı sitenin böyle bir sorunu var. daha önce benzer bir şeyi ben de yaşamıştım böyle heyecanlanıp.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.02.19 20:52:41)
@proleter,
soyledigin iyi oldu, yalniz ben gunduz siparis icin siteye girdim, uyelik icin milyon tane veri isteyince aksama biraktim..
peki en bastan stokta yok uyarisi vermesi gerekmiyor muydu? en son parayi odeme asamasinda mi bu uyariyi veriyor zalimler?
  • alttaraf  (13.02.19 21:00:34)
normal migros sanal markette yazıyor stokta yok vs diye de bu "elektronik" sitesinde yazmıyor ne yazık ki. saçmalık mı saçmalık evet.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.02.19 21:11:18)
sozlukten ytgu adli arkadas 79 tl ye magazada gordugunu yazmis, keske biri sorsa nerede diye

  • alttaraf  (13.02.19 21:59:32)
Parasının hakkını veren nadir şeylerden bu mix&go. 79 a süper rakam, yerini bilen varsa alırım bikaç tane.

  • insomnia  (14.02.19 10:30:49)
100 tl altında buluyorsanız kesin alın ben 2.5 sene önce aldım 50 küsur liraya sanırım; hala mis gibi görüyor işimi.

  • piremses  (14.02.19 11:10:04)