numaralı renkli lensi optikçide deneyebilir miyim?

numaralı lens kullanıyorum, öyle bi gaza geldim zaten bu mereti takıyorum bi de renklisini takayım dedim ama siteden rastgele şu renk olsun diyip almak istemiyorum. Gözlerim kahverengi ama çok koyu değil. freshlook doğal duruyor dediler, yine de GÖZLER LENS diye bağırmayacak, doğal duracak renkte bir şey almak istiyorum. Riske girmemek için optikçiye gitsem beğendiğim renkler için deneme lensleri oluyor mu? Olsa bile kaç kişi birden takıyordur mikrop kapıp kör kalır mıyım :( Cayır cayır maviler, yeşiller değil de gri ya da bal rengi olsun istiyorum. Marka ve renk tavsiyelerinize açığım.

Renkli lens:(

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (13.02.19 13:40:58)
@super kahraman :) valla çok hevesim var bir ışıklı ayakkabı bir de buna. ışıklı ayakkabıyı kaçırdım bundan bari hevesimi alayım dedim

  • kakamelsokoban  (13.02.19 13:53:07)
Renk belli olur kesin de. Ama tester kendi numaralarınıza göre lens isteyebilirsiniz ücretsiz. Renkli olarak daha kolay verirler isterlerse

  • gatherer  (13.02.19 13:56:51)
Teoride erkekler renkli lensten nefret ediyor, pratikte lens olduğunu anlayan çok az.
Renkli lens kullandığı anlaşılmayan bi kullanıcıya yıllarca göz rengi sayesinde sözlüğün en güzel kızı diye ne iltifat ve methiyeler süzüldüğünü gördü bu gözler.

  • pilav  (13.02.19 14:18:55)