[]

spotify - araba bağlantısı

Merhabalar,

derdimi şeyyaptığım küçük bir problem var, şöyle ki:

telefon iphone6, sabah arabaya binince çoğunlukla telefonun kendi müzik uygulamasına bağlanıyor otomatik olarak. böyle durumda telefondan spotify'ı tekrar açmak gerekiyor (açmak derken, spotify arka planda çalışıyor zaten, hiç kapatmıyorum) ki spotify'dan çalmaya devam etsin. Kısa aralıklarla arabadan çıkıp tekrar gelince bağlanıyor ilginçtir.

bu önemsiz probleme bir çözüm olabilir mi, bunu yaşayan var mı?
zaman ayıran herkese hürmetler.

 
müzik uygulamasını silmeyi denediniz mi?


  • avianthem  (12.02.19 21:25:17) 
Bende eskiden hep spotify çalardı otomatik. Birgün bi kaç audiobook ekledim telefona. Sonra otomatik olarak müzik uygulamasını açmaya başladı. Belki telefondaki müzikleri silerseniz işe yarayabilir.


  • mentat  (12.02.19 21:37:50) 
müzik uygulamasını veya telefondaki müzikleri silmeden bir yolu olsa aslında daha iyi olurdu.


  • panamera  (12.02.19 22:11:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.